Topi me rruza druri – Brown

Trixie
Availability:

4 stok


Mosha: 0 muaj

Topi i parë me rruza stimulon kapjen me gishta dhe mund të luajnë lehtë me të!

  • Dru natyral 100% FSC®.
  • Bojrat me bazë ujë
  • Përmasa: 20 x 18 x 8cm

2,100L

4 stok

Loading...
Compare
Mosha

Marka

Materiali

Pambuk

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Topi me rruza druri – Brown”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…