, ,

Dyshek 60x120x11, Basic Safe Sleeper

Childhome
Availability:

1 stok


Përmasa standard: 60cm x 120cm x 11cm

Dysheku Basic Safe Sleeper përdor vetëm materiale me cilësi të lartë për të krijuar një ambient gjumi të mirë, të pastër dhe me sipërfaqe të fortë, thelbësore për një gjumë të rehatshëm dhe të mirë të bebeve. Copa mbështjellëse ka karakteristikat thelbësore: higjienike, anti-alergjike dhe ventiluese.

Mbulesa e jashtme mund të hiqet e të lahet në 60 gradë celsius. 

Sfungjeri brenda është statik dhe përshtatur për fëmijët e sapolindur e foshnjet në rritje, i cili mban shtyllën kurrizore në posturën e duhur.

Klikoni për të krahasuar modelet e ndryshme të dyshekëve të Childhome!

  • Mbulesa e jashtme hiqet dhe lahet në lavatriçe, 60 gradë.
  • Anti alergjik
  • Anti-mykotik
  • Mbulesa viskoze dhe me ajrim
  • Sfungjer Polyurethane

15,500L

1 stok

Loading...
Compare
Peshë 2.4 g/kg
Përmasa 120 × 60 × 11 cm
Marka

Mosha

Materiali

Core: 100% Polyether Foam
Tick: 100% Polyester

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Dyshek 60x120x11, Basic Safe Sleeper”

There are no reviews yet.