Sold out!
,

Ekspresi i Kafesë Babyccino

Tender Leaf
Availability:

S’ka stok


Ekspresi i kafesë me shumë aksesorë dhe opsione loje për të përgatitur kafenë, njësoj si të rriturit, dhe për ta shoqëruar me ëmbëlsirat e preferuara! Shtojini pak qumësht dhe jeni gati për ta servirur!

Përmasat: 15 x 20 x 20.5 cm

 

9,200L

Sold out!

Compare
Përmasa 20 × 20.5 × 15 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Ekspresi i Kafesë Babyccino”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…