,

Fine Liners – Me ngjyra

Availability:

6 stok


Lapustilat me ngjyra Fine Liner bëjnë vija shumë të holla 0.7mm. Janë perfekte për skica dhe konture, apo për të shkruar qartë dhe komod me ngjyra.

Mund të shoqërohen me Pigment Liners – të zinj – nga koleksioni Paper Poetry, për më shumë kontrast mbi fletën e punës.

  • Seti përmban 12 bojra
  • Trashësia e majës: 0.7mm
  • Cilësi superiore e bojës, nga Rico Design

1,300L

6 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Fine Liners – Me ngjyra”

There are no reviews yet.