,

Format në kuti – Geo Junzo

Djeco
Availability:

3 stok


Mosha: 18 muaj

Vendosni format gjeometrike në vendin e duhur, duke ndjekur edhe kombinimin sipas ngjyrave! Kutia hapet e loja rifillon përsëri.

Një ndër aktivitetet klasike të para, e cila nxit njohjen e formave, ngjyrave, koordinimin e shqisave dhe përqëndrimin e fëmijëve më të vegjël.

2,200L

3 stok

Loading...
Compare
Përmasa 12 × 12 × 6 cm
Mosha

Marka

Materiali

Dru, Silikon, pa BPA, pa Phthalates, pa toksina

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Format në kuti – Geo Junzo”

There are no reviews yet.