,

Furçë 3.8cm – Për bojë dërrase

Availability:

6 stok


Furçë me qime shumë të dendura dhe përshtatur për të aplikuar bojën me efekt dërrase të Rico Design.

  • 3.8 cm e gjerë

 

1,400L

6 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Furçë 3.8cm – Për bojë dërrase”

There are no reviews yet.