, ,

Gift Set – 4 manikyrë To the Moon & Back

Miss Nella
Availability:

3 stok


Koha për glam!

Seti përmban 4 manikyrë në një kuti – në ngjyra të ndryshme.

  • Kimikisht të pastra (no phthalates, formaldehyde apo toluene )
  • Formulë me ujë
  • I testuar dermatologjikisht
  • Jo alergjik
  • Nuk zbehet por hiqet si letër
  • Me një shishe, mund të bësh rreth 20 manikyrë

***

Safety & Security: Të gjithë produktet Miss Nella janë hipoantialergjik, pa alkohool, pa parfume, pa kimikate dhe 0 toksina. Shumë prej produkteve janë prodhuar në Francë dhe brenda bashkimit Europian. Të sigurta për përdorim nga të vegjlit, megjithatë gjithmonë rekomandojmë mbikqyrjen nga më të rriturit gjatë përdorimit të produkteve.

 

4,300L

3 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gift Set – 4 manikyrë To the Moon & Back”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…