, ,

IQ Backpack Rose

Anex
Availability:

5 stok


Shoqëruesi praktik dhe i përditshëm në karrocën e bebit: backpack IQ nga Anex.

Brenda: ka 3 xhepa, dhe një xhep me copë, mund të mbajë edhe një laptop.

Jashtë: një xhep tjetër dhe mbajtëse për t’u varur në karrocë.

Ideale për karrocat Anex IQ dhe modelet e tjera Anex. Mund të përshtatet edhe në karroca të tjera, me provën e mekanizmit të varjes.

  • Ky produkt ka 6 muaj garanci

10,800L

5 stok

Loading...
Compare

 

Përmasa 36 × 28 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “IQ Backpack Rose”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…