, ,

Jelek Noti – Dino Silhouette

Konges Slojd
Availability:

1 stok


Jelekët e notit i japin siguri fëmijëve, duke i ngritur mbi ujë. Zhvillojnë herët instiktet e notit dhe janë një zëvendësues efektiv i krahëve të notit për fëmijë më të mësuar me ujin.

  • Rekomandohet të mbahen veshur edhe gjatë kohës që luajnë në bregun e detit.
  • Materiali është neoprene, nuk mban lagështirë, thahet shpejt dhe është i butë në lëkurë.
  • Fëmijët duhet të jenë në monitorim dhe mbikëqyrje të pandërprerë gjatë gjithë kohës nga të rriturit, edhe me jelekun e notit veshur në ujë.
  • Zgjidhni masën e duhur të jelekit, sipas moshës dhe peshës:

1-2 vjeç: 32 x 27.5 x 3,4 cm
2-3 vjeç: 36 x 29 x 3,4 cm
3-6 vjeç: 39 x 31 x 3,4 cm

6,000L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, ,

Materiali

90% neoprene, 10% polyester

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Jelek Noti – Dino Silhouette”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…