-30%
, , ,

Kapuç Miller – Sandy Melange

Liewood

Kapuç me lesh të butë merino, i cili mbulon veshët e fëmijëve, si dhe ka dy vesh të vogla arushi si aksesor shumë simpatik mbi kokë.

  • 100% lesh merino
  • Materiali i cerfitikuar GOTS OEKOTEX® 100

 

3,780L 5,400L

Prioriteti:

Compare
11,580L for 2 item(s)
Marka

Materiali

100%lesh merino

Masa

, , , ,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kapuç Miller – Sandy Melange”

There are no reviews yet.