Karfica KS – Rosie Shade

Konges Slojd
Availability:

4 stok


Karfica 3cm nga Konges Slojd, të buta dhe shumë të lehta, me pak xixa.

  • Seti përmban 10 karfica
  • Ideale për flokë lehtësisht të dendur – të dendur.

 

2,400L

4 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karfica KS – Rosie Shade”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…