, ,

Karrocë kukullash – Villetta

Availability:

2 stok


Mosha: 3 vjeç

Karroca për kukulla për të nxjerrë shëtitje kukullat dhe lodrat e tjera,

  • Mund të paloset dhe hapet lehtësisht;

Materiali: Pambuk organik dhe hekur, prodhuar me materiale ekologjike, miqësore me ambientin dhe pa kimikate.

6,400L

2 stok

Loading...
Compare
Peshë 3.8 g/kg
Përmasa 82 × 42 × 71 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karrocë kukullash – Villetta”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…