, , ,

Karruseli i Kafshëve, prej druri

Trixie
Availability:

3 stok


Mosha: 18 muaj

Luani duke rrotulluar rrotën e karruselit dhe vendosur figurinat në vendet e tyre sipas ngjyrave! Një lojë kurioze e cila merr të gjithë vëmendjen e fëmijëve të çdo moshe!

Shërben edhe si një element dekori i bukur në dhomë!

6,800L

3 stok

Loading...
Compare
Përmasa 23 × 31 × 10 cm
Marka

Mosha

Materiali

Dru

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karruseli i Kafshëve, prej druri”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…