,

Babyloopi – Labirinti

Djeco
Availability:

6 stok


Mosha: 18 muaj

Dy circuite metalike kanë disa kafshë të vogla, të cilat lëvizin përgjatë tyre duke i shtyrë me gishta, mbi një liqen pasqyre.

Një lojë përqëndrimi dhe koordinimi veprimesh, si edhe mëson të vegjëlit të luajnë në mënyrë të pavarur.

2,600L

6 stok

Loading...
Compare
Mosha

Marka

Materiali

Drur, metal

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Babyloopi – Labirinti”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…