, , ,

Labirinti Magnetic – In the jungle

Moulin Roty

Gjeni rrugën jashtë labirintit duke lëvizur zarat nëpër korridoret e vogla me anë të shkopit magnetik.

Një lojë vëmendje dhe strategjie për fëmijët nga 18muaj.

Përmasat: 24 cm x 24 cm

Materiali: Dru dhe bojra me bazë ujë

 

4,200L

Loading...
Compare
Përmasa 24 × 24 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Labirinti Magnetic – In the jungle”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…