, , , ,

Kiss Me – BabyWrap 0-6M, Sweet Dots

Nobodinoz
Availability:

3 stok


Mbulesa e fëmijëve Kiss Me është perfekte për shëtitje në mot më të ftohtë me karrocë. E mbuluar ngrohtësisht me pambuk organik dhe veshur me shtresë të brendshme gëzofi të butë, bebet do të kënaqen gjatë shëtitjeve me karrocë brenda në një fole të rehatshme, ku do jenë të lirë edhe të lëvizin siç duan falë këmbëve.

Mbyllet shpejt dhe lehtë me dy ngjitëse velcro në pjesën e përparme. 

  • One size: 35x75x2 cm
  • TOG: 1.7 / 21-23ºC
  • I certifikuar nga oeko-tex 

9,200L

3 stok

Loading...
Compare

S

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kiss Me – BabyWrap 0-6M, Sweet Dots”

There are no reviews yet.