, ,

Koshi Pablo – 40cm

Lilliputiens
Availability:

6 stok


Koshi i lojrave, rrobave dhe sendeve të tjera të dhomës me personazhin Pablo të Lilliputiens!

Përmasa: L 40 cm x ø 40 cm

Mirëmbajtja: Mund të lahet në lavatriçe.

5,200L

6 stok

Loading...
Compare
Përmasa 40 × 40 × 40 cm
Marka

Ngjyra

Materiali

100% Polyester

Mirmbajtja

Lahet ne lavatrice, cikël të butë 30 gradë

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Koshi Pablo – 40cm”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…