, , ,

Kuti Muzike – Princesha

Djeco
Availability:

4 stok


Kuti klasike me muzikë, me një princeshë të vogël, e cila vallëzon nën tingujt e “Flautit Magjik”, Moxart. 

Veshur me kadife brenda dhe me sirtar e ndarje për të vendosur bizhuteritë dhe kujtimet e vogla.

  • Muzika zgjat rreth 2.5min

3,400L

4 stok

Loading...
Compare
Përmasa 18 × 11 × 10 cm
Marka

Materiali

Karton, Tekstil

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kuti Muzike – Princesha”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…