, , ,

Kutia e Kujtimeve të Para

Konges Slojd
Availability:

2 stok


Kutia e Kujtimeve ju jep një ndihmë të organizoni e ruani elementë të veçantë gjatë shtatëzanisë dhe kur bebi lind, thotë fjalët e para, vizaton apo prisni flokët për herë të parë.

Kutia e madhe e bukur përmban edhe:

  • Xhep për rrobat e para
  • Kuti kartoni më të vogël
  • Xhep për byrzylykun e maternitetit
  • Kartë për të shkruar fjalët e para
  • Zarf për vizatimet e para
  • Zarf për ekot e para
  • Zarf për flokët e para te prera
  • Metër

7,300L

2 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kutia e Kujtimeve të Para”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…