,

Labirinti – Mr Polar Bear

Trixie
Availability:

6 stok


Mosha: 12 muaj

Një circuit metalik ka disa rruaza të vogla prej druri, të cilat lëvizin përgjatë tyre duke i shtyrë me gishta. Ka edhe një piramidë të vogël me 3 pllaka të cilat luhen duke i vendosur mbi njëra tjetrën.

Një lojë përqëndrimi dhe koordinimi veprimesh, si edhe mëson të vegjëlit të luajnë në mënyrë të pavarur.

2,100L

6 stok

Loading...
Compare
Mosha

Marka

Materiali

Dru, metal

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Labirinti – Mr Polar Bear”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…