, ,

BabyWalker – Mrs. Rabbit

Trixie

Mosha: 12 muaj

Baby Walker prej druri, me personazhin e ëmbël të lepurushit shoqëron bebushin në hapat e parë. Karroca ka një kosh përpara për t’i bërë xhiro lojrave të preferuara.

  • Karroca me kosh mbetet për vite një lojë shumë e përhapur tek fëmijët
  • Rrotat kanë një shtresë të hollë silikoni, kundra rrëshkitjes
  • Mund të personalizohet me emrin e fëmijës
  • Prodhuar sipas praktikave më të mira miqësore me ambientin, me bojra me bazë ujë dhe asnjë toksinë

 

9,500L

Loading...
Compare
Përmasa 36 × 7.5 × 29 cm
Marka

Mosha

Materiali

Dru

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “BabyWalker – Mrs. Rabbit”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…