-30%
, , ,

Tavolina e madhe Play

Tender Leaf

Tavolina e madhe është një stacion i plotë loje. Sipërfaqja e saj dhe funksionaliteti e bëjnë një ndër aksesorët që do të tërheqë fëmijët ndër vite, që nga lojrat e para e deri në vitet e para e shkollës. Ka dy njësi të ndara me kapak, ku janë fshehur rafte me ndarje nën sipërfaqe. Mund mund të ruani kancelarinë, libra, fletë vizatimi, ose ta mbushni me rërë apo objekte të tjera të vogla për aktivitetet e preferuara sensory të femijëve të vegjël.

Tavolina është kuadra, por të 4 cepat janë zbutur e lëmuar që askush të mos vritet!

Materiali: Dru dhe bojra me bazë ujë

***

Tender Leaf Toys mbjell një pemë të re për çdo pemë që përdor për të prodhuar lojrat dhe mobiliet e tyre për fëmijë!

22,500L 32,000L

Loading...
Compare
32,100L for 2 item(s)
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tavolina e madhe Play”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…