,

Letër Muri – Animal Dots

Majvillan
Availability:

4 stok


Letër muri nga marka suedeze Majvillan.

Ngjyrat e përdorura dhe shtresa mbrojtëse e letrës janë me bazë ujë dhe asnjë element toksik apo i dëmshëm nuk përhapet në dhomën e fëmijëve.

Aplikimi: Mund të koordinojmë vendosjen e letrës së murit me ekspertin, i cili llogarit çmimi sipas sipërfaqes së mbulimit.

Një rul është 53 cm x 10.05 m

  • Design nga Charlotta Sandberg – Majvillan
  • Letër muri mat, pa reliev apo tekstura
  • Prodhuar në Suedi
  • Pa asnjë lëndë toksike, pa PVC, solvent
  • Tekstura e printuar mund të ndihet me duar
  • Një letër muri me cilësi të shkëlqyer, vendoset lehtësisht në mur.

13,000L

4 stok

Loading...
Compare
Përmasa 10.05 × 53 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Letër Muri – Animal Dots”

There are no reviews yet.