Sold out!

Lojë uji – 2 Oktapodët

SunnyLife
Availability:

S’ka stok


Dy oktapodët klasik të Sunnylife që nxjerrin ujin si shatërvan. Brenda është i mbushur me sfungjer, i cili thith ujin dhe sprucohet nga vrimat në kokë, pasi ta keni shtypur me duar. Argëtim extra vjen nga tentakulat e gjata elastike!

  • Seti përmban: 2 oktapodë në ngjyrë jeshile dhe bojëqiell.
  • Pa BPA
  • Pa Phthalate

***

Lilú Kids është rishitës i autorizuar i produkteve origjianle Sunnylife dhe SunnyKids Australia.

2,000L

Sold out!

Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Lojë uji – 2 Oktapodët”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…