, , , , ,

Magnete me fermën – 24copë

Djeco
Availability:

4 stok


Mosha: 2 vjeç

Set me 24 magnete prej druri, për të ndërtuar një skenar loje nga jeta në fermë!

Magnetet tërheqin dhe argëtojnë fëmijët menjëherë! Luani mbi tabela apo mbi çdo sipërfaqe tjetër magnetike.

***

2,300L

4 stok

Loading...
Compare

Mund t’ju pëlqejnë edhe…