Mbrojtëse krevati – Natural

Nobodinoz
Availability:

3 stok


Mbrojtësja e krevatit Alexandria është krijuar për të mbrojtur fëmijën gjatë kohës që luan apo pushon brenda në krevat.

Dizajni i saj PURE do t’i japë krevat fëmijës tuaj një prekje të këndshme dhe elegante.

  •  Përmasa: 210cm e gjatë x 28cm e lartë (mbulon gjysmën e krevatit)
  • Mund të përshtatet në krevatet standard 60x120cm & 70x140cm
  • Material pambuk organik 100% e çertifikuar nga OEKO-TEX®.
  • Dizenjuar dhe prodhuar në Barcelona me kujdes nga Nobodinoz.

 

6,200L

3 stok

Loading...
Compare
Përmasa 210 × 28 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mbrojtëse krevati – Natural”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…