Sold out!
, ,

Mbrojtëse krevati – Amour Rouge

Availability:

S’ka stok


Mbrojtëse krevati luksoze 190cm x 30cm nga koleksioni plot zemra Mon Amour i Konges Sløjd.

Mbulon pjesërisht krevatin me përmasë standard 60x120cm dhe 70x140cm

  • E përbërë nga 100% pambuk organik
  • Mbushja (trashësi) 4 cm
  • Lahet në lavatriçe me 30 gradë
  • Lidhet pas krevatit me shiritë të bukur e fjongo dekorative

 

11,400L

Sold out!

Compare
Përmasa 190 × 30 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mbrojtëse krevati – Amour Rouge”

There are no reviews yet.