Mbrojtëse krevati – Terracota, After the Rain

Moulin Roty
Availability:

3 stok


Krijoni një atmosferë të ngrohtë e krejt të veçantë me ngjyrën terracota të anësores së krevatit. Mbështjellë nga të dy anët me pambuk në formë nape dhe me mbushje dy herë të trashë. Kapet pas krevatit me fjongo të vogla dhe zbukuruar me gjethe vjeshte.

  •  Përmasa: 180 cm e gjatë x 40 cm* e lartë (veçanërisht e lartë në krahasim me anësoret e tjera deri 33cm / në gjatësi gjysmën e krevatit standard të bebit)
  • Mund të përshtatet në krevatet standard 60x120cm & 70x140cm
  • Material pambuk organik 100% e çertifikuar nga OEKO-TEX®.

 

11,800L

3 stok

Loading...
Compare
29,200L for 3 item(s)
Përmasa 190 × 40 cm
Marka

Mirëmbajtja

Në lavatriçe me 30 gradë, jo në tharje, pa zbardhues

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mbrojtëse krevati – Terracota, After the Rain”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…