,

Ndriçues – Pema magjike

Djeco
Availability:

11 stok


Përmasa: 14×14 cm

Ndriçuesi gjatë ditës është një element dekori në dhomë, por në errësirë ilustrimi ndizet dhe shfaqet një imazh i ri përrallor!

Ai është vendosur në një kornizë druri dhe ka një çelës hap/mbyll me kohëmatës prej 20 minutësh.

Mund të përdoret i pavarur ose i fiksuar në mur.

Punon me: 3 x bateri LR6.

Dizenjuar nga Hualing Xu

1,800L

11 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Ndriçues – Pema magjike”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…