Sold out!
,

Ndriçues – Përrallë me unicorn

Djeco
Availability:

S’ka stok


Përmasa: 14×14 cm

Ndriçuesi gjatë ditës është një element dekori në dhomë, por në errësirë ilustrimi ndizet dhe shfaqet një imazh i ri përrallor!

Ai është vendosur në një kornizë druri dhe ka një çelës hap/mbyll me kohëmatës prej 20 minutësh.

Mund të përdoret i pavarur ose i fiksuar në mur.

Punon me: 3 x bateri LR6.

Dizenjuar nga Hualing Xu

1,800L

Sold out!

Compare
Përmasa 14 × 14 cm
Marka

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme.

Ngjyra

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Ndriçues – Përrallë me unicorn”

There are no reviews yet.