, , ,

Ngjyrosje me ujë – Dino, Konges Sløjd

Konges Slojd
Availability:

6 stok


Mosha: 18 muaj 

Libri magjik me ilustrimet e bukura me temën e dinosaurëve të Konges Slœjd ju pret të zbuloni ngjyrat e fshehura!  Mbushni lapsin me ujë, pastaj filloni të ngjyrosni për të zbuluar ngjyrat.

  • Pasi të jetë tharë figura, fëmijët mund të rinisin ngjyrosjen përsëri, pafundësisht!
  • Perfekte për udhëtime, ngrënie në restorant dhe në lëvizje.
  • Përmban 6 fletë për t’u ngjyrosur dhe 1 stilolaps I cili mbushet me uje.
  • Materiali i letrave FSC, duhet lënë të thahet mirë pasi ta leni sesionin e lojës. 

2,200L

6 stok

Loading...
Compare
Mosha

Marka

Materiali

Letra FSC

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Ngjyrosje me ujë – Dino, Konges Sløjd”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…