, , ,

Orë me alarm – Në hapësirë

Djeco
Availability:

8 stok


Një orë e ilustruar bukur për të zgjuar fëmijët butësisht dhe për t’i ndihmuar ata të mësojnë të tregojnë kohën.

Disa detaje:

  • Një buton që ndez një dritë të vogël për të parë orën natën;
  • Akrepat e orës, minutave dhe sekondave;
  • Akrepat lëvizin në heshtje;
  • Punon me një bateri LR6 – nuk përfshihet;
  • E lartë 13.5cm
  • Materiali: dru, plastik dhe metal.

3,200L

8 stok

Loading...
Compare
Përmasa 8.5 × 4 × 13.5 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Orë me alarm – Në hapësirë”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…