-29% Sold out!
, , ,

Pallto Calin Canyon Rose

Konges Slojd
Availability:

S’ka stok


Pallto me veshje të jashtme pellushi dhe dy xhepa të mëdha me motive zemre.

 

9,900L 13,900L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , ,

Materiali

30% WOOL/ 70% POLYESTER

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Pallto Calin Canyon Rose”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…