, ,

Paneli me dryn & kyçe

Djeco
Availability:

6 stok


Mosha: 3 vjeç

Një panel prej druri, me ilustrime të dashura dhe me një veçanti: ka 4 sisteme hapje-mbyllje, që i hasim në jetën e përditshme. Fëmijët e vegjël argëtohen e shkathtësojnë duart e vogla duke hapur kyça e dryne.

Përmasa: 23 x 21 x 3 cm

2,900L

6 stok

Loading...
Compare
Përmasa 23 × 21 × 3 cm
Mosha

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Paneli me dryn & kyçe”

There are no reviews yet.