,

Pasqyrë & Mbajtës Tableti – Lemon

Konges Slojd
Availability:

6 stok


Një aksesor dy përdorimësh:

  • pasqyrë carseat nga njëra anë, e cila kapet lehtë pas mbështetëses së kokës së sediljes, për të vëzhguar bebin nga sedilja para; dhe më pas
  • mbajtëse tableti.

3,200L

6 stok

Loading...
Compare
Marka

Materiali

Pambuk Organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Pasqyrë & Mbajtës Tableti – Lemon”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…