,

Pastel Highlighters – Le Bon Bon, me aromë

OOLY

  • Teknika: Shënjues
  • E veçanta: Ngjyrat janë shumë të bukura dhe të embëla, frymëzuar nga ëmbëlsirat franceze. Kjo shoqërohet edhe me aromën e lehtë të luleshtrydhes që lëshon çdo shënjues, për një eksperiencë argëtuese teksa mësoni e lexoni
  • Seti përmban: 6 copë

 

***

Mjetet kancelarike dhe artistike të OOLY vijnë si ylber ngjyrash! Ato janë dizenjuar për të gëzuar fëmijët në shkolla, fëmijët më të vegjël, që sapo kanë zbuluar dashurinë për ngjyrat e vizatimet, si edhe për çdo të rriturit në zyra & profesione! Zbuloni një koleksion të gëzueshëm me stilolapsa, ngjyra, markers, stickers, blloqe e fletore! Të gjitha ju ftojnë të krijoni e ëndërroni mbi tavolinën e punës! OOLY, Seriously Cute!

OOLY është rigoroz në çështjet e sigurisë dhe testimit të produkteve. Për më shumë mbi sigurinë dhe pastërtinë e produkteve OOLY, lexoni detajet më poshtë.

800L

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Pastel Highlighters – Le Bon Bon, me aromë”

There are no reviews yet.