, , , ,

Peshqirë Baby – Lovely Leaves

Trixie
Availability:

1 stok


Peshqirë i butë pambuku dhe organik, me xhep të vogël si kapuç për kokën e bebit. Prodhuar me kujdes, me materiale të qëndrueshme, në tekstile të pastra e ngjyrosur pa kimikate.

Zgjidhni nga dy përmasa:

  • Foshnje deri 12 muaj: 75 x 75 cm

4,600L

1 stok

Loading...
Compare
11,700L for 3 item(s)
Përmasa 75 × 75 cm
Marka

Materiali

100% Pambuk Organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Peshqirë Baby – Lovely Leaves”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…