, , ,

Peshqirë Poncho – Swan

Konges Slojd
Availability:

3 stok


Peshqirë tip poncho, me veshje nga koka, me butona anash dhe kapuç.

Ka një butësi luksoze falë pambukut organik të Konges Sløjd dhe i fal lëkurës së fëmijës butësi dhe ngrohtësi pas dushit & plazhit/pishinës!

Peshqirë rrobdeshambër, vjen i gjatë dhe lidhet në mes.

Ka një butësi luksoze falë pambukut organik të Konges Sløjd dhe i fal lëkurës së fëmijës butësi dhe ngrohtësi pas dushit!

Zgjidhni nga 3 masa:

  • Baby: deri 18 muaj afërsisht
  • Toddler – deri afërsisht 4/5 vjeç;
  • Junior – plus 5 vjeç

8,500L

Prioriteti:

Compare
Marka

Materiali

100% Pambuk Organik

Masa

, ,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Peshqirë Poncho – Swan”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…