,

Pin Pon – Loja e Zjarrëfikëses

Djeco
Availability:

6 stok


Mosha: 3 – 10 vjeç

Sirena e alarmit sapo ka rënë në stacionin e zjarrfikësve – është raportuar një zjarr! A mund t’i ndihmoni zjarrfikësit të mbërrijnë atje në kohë për të shuar zjarrin dhe për të shpëtuar shtëpinë? Duhet të lironi trafikun! Të gjithë duhet të punoni së bashku për të kthyer kartat nga ana që tregojnë trafik të ngarkuar në anë me rrugën e hapur, për të kaluar zjarrëfikësja.

Një lojë bashkëpunimi, për t’i mësuar fëmijëve të luajnë, të fitojnë ose të humbasin së bashku.

Klikoni për Videon ilustruese. 

 

2,300L

6 stok

Loading...
Compare
Mosha

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Pin Pon – Loja e Zjarrëfikëses”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…