-27%
, ,

Pishinë me Tendë – Unicorn Blush

Konges Slojd
Availability:

7 stok


Linja e pishinave luksoze nga Konges Slojd! Me design të freskët, elegant dhe të forta!

Pishina me tendë dhe ideale për lojë & mbrojtje nga dielli, sidomos e përshtatshme për bebet e vogla.

Merreni me vete kudo për të argëtuar sigurt fëmijët: nën çadrën e plazhit, verandë, ballkon…

  • Përmasa: ø 110 x L 77 cm
  • Të çertifikuara sipas standardeve të KE EN-71-1, 0 toksina dhe 0 Phthalate. 

6,800L 9,300L

7 stok

Loading...
Compare
Marka

Materiali

PVC e pastër, pa BPA, pa Phthalates, pa toxina

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Pishinë me Tendë – Unicorn Blush”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…