, ,

Poncho 3-5 Vj, Natural

Nobodinoz
Availability:

5 stok


Përshtatur për fëmijë nga 3-5 vjeç afërsisht.

Fëmijët do të ndihen shumë komod në peshqirët e tyre prej pambuku organik.

Përdoreni në dush, pishinë e plazh…

  • 58 cm i gjatë
  • Extra i butë, absorbues dhe i rehatshëm
  • Prodhuar me cilësinë më të lartë të peshqirëve, për të respektuar lëkurën e ndjeshme të të porsalindurve dhe që të shmangë çdo skuqje, alergji apo intolerancë
  • Çertifikatë OEKO-TEX® CLASS 1 certified fabrics
  • Dizenjuar dhe prodhuar me kujdes në Barcelonë

Nobodinoz është i mirënjohur në Europë për produkte e mrekullueshme tekstile për të vegjël, ku çdo stad i prodhimit, nga dizajni, prerja, ngjyrosja dhe paketimi ndodh në Spanjë (apo Francë)

5,200L

5 stok

Loading...
Compare
Përmasa 58 × 55 cm
Marka

Materiali

100% pambuk organik

Ngjyra

Mirmbajtja

Larja në lavatriçe me cikël të butë 30gradë, pa zbardhues, lahet me ngjyra të ngjashme, pa zbardhues, tharje me temperaturë të ulët, mos e hekurosni

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Poncho 3-5 Vj, Natural”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…