Sold out!

Pres me formë – Kometa

Availability:

S’ka stok


Forma të gatshme për të prerë vrima të vogla mbi fletë në formën e një komete me bisht. Futni letrën në prerëse dhe shtypeni lehtë.

Prerje është perfekte sipas formës, efekt gërshërë.

  • Përdoret në letra jo shumë të trasha
  • Madhësi e një prerje 1.6 x 1.6 cm

 

670L

Sold out!

Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Pres me formë – Kometa”

There are no reviews yet.