,

Projektor Yjesh – Rocket

Konges Slojd
Availability:

5 stok


Një ndriçues në formë rakete, me trupin e butë prej silikoni dhe me disa funksione për dhomën e fëmijëve:

  • Projekton yje në tavan, butësisht
  • Ka një speaker Bluetooth të integruar që bën muzikë, tinguj e tregon edhe përralla.
  • Aq i butë është, sa mund të shtypet me dorë
  • Ndriçimi me llampë LED me 2 nivele drite
  • Ndriçim i ngrohtë, 5w;
  • Bateri të rikarikueshme me kabëll USB, të gjitha të përfshira;
  • 10 cm x 10 cm x 14 cm

6,300L

5 stok

Loading...
Compare
Përmasa 10 × 10 × 14 cm
Marka

Materiali

SILICONE, POLYPROPYLENE, ABS

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Projektor Yjesh – Rocket”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…