,

Puzzle 10 pj – Renditës i madh-i vogël

Djeco
Availability:

11 stok


Mosha: 3 vjeç

E dimë sa të mëdhenj janë kafshët? Po në krahasim me njëri-tjetrin? A mund t’i rendisim nga më i madhi tek më i vogli?

Fëmija duhet të reshtojë kafshët nga më i madhi tek më i vogli, nga gjirafa tek milingona! I përfunduar, shtrihet deri në 1 metër.

Ideale për koordinimin sy-dorë dhe procesin logjik të përzgjedhjes.

  • Puzzle sekuencë me 10 pjesë

1,000L

11 stok

Loading...
Compare
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Puzzle 10 pj – Renditës i madh-i vogël”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…