,

Puzzle Duo – Ngjyrat dhe kafshët

Djeco
Availability:

6 stok


Mosha: 2vjeç

Formini kafshët me 2 pjesë, duke ju ndihmuar edhe ngjyra e veçantë e tyre.

Një lojë e thjeshtë për t’u prezantuar herët me kafshët dhe ngjyrat, si dhe me koordinimin sy-dorë dhe procesin logjik të përzgjedhjes.

  • Puzzle me 2 pjesë
  • Në total 20 pjesë, që kombinohen mes tyre për të formuar 10 kafshë të ndryshme.

 

 

Dizajni Amandine Piu

1,000L

6 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Puzzle Duo – Ngjyrat dhe kafshët”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…