, ,

Raft i Vogël Librash – Terrazzo Cream

Availability:

8 stok


Zgjidhje të shpejta dhe elegante për të sistemuar librat e preferuar e më të përdorshëm në dhomë.

E ulët, në lartësi lehtësisht të arritshme nga të vegjëlit, duke inkurajuar pavarësinë dhe vendimarrjen e tyre në aktivitetet e përditshme në shtëpi, sic është leximi dhe sistemimi i librave.

Librat në këtë raft vendosen nga ana e kopertinës, kështu mund të dallohen e përzgjidhen lehtë!

  • Materialet: MDF, copa 100% polyester e ricikluar, hekur
  • Përmasat 61 cm x 62 cm dhe 25 cm e thellë

6,800L

8 stok

Loading...
Compare
Përmasa 61 × 62 × 25 cm
Materiali

MDF, polyester, hekur

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Raft i Vogël Librash – Terrazzo Cream”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…