Sold out!

Rattle Baby Flower

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 3 muaj

Rrëke Flower ndihmon bebushat të kapin me duart e vogla, si edhe të shohin e njohin veten në pasqyrën e vogël të lodrës. 

Qetëson fëmijët falë stimulit të kapjes me dorë dhe bënë zhurmë me zarët, për të tërhequr vëmendjen.

1,400L

Sold out!

Compare
Përmasa 9 × 7 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Rattle Baby Flower”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…