-30%
, , ,

Sera dhe Kopshti

Thread Bear Design

Një set ndërgjegjësues dhe i dashur loje i cili përmban një serë dhe të gjithë aksesorët për të mbjellë dhe korrur frutat dhe perimet në kopsht.

***

Materiali: Dru dhe bojra me bazë ujë

***

Tender Leaf Toys mbjell një pemë të re për çdo pemë që përdor për të prodhuar lojrat dhe mobiliet e tyre për fëmijë!

 

11,200L 16,000L

Loading...
Compare
16,000L for 2 item(s)
Përmasa 48 × 30 × 21 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Sera dhe Kopshti”

There are no reviews yet.