,

Set 2x rrobabanjo – Dot Rose

Konges Slojd

Seti me 2 palë rrobabanjo mbathje për vajza, për t’u ndërruar në plazh në stilin e bukur veror të Konges Sløjd! Janë ultra të buta dhe antialergjike, për lëkurat e ndjeshme.

  • Vijnë me llastik dhe hapësirë të zgjerueshme tek këmbët, nëse përdor bebushja ende pelena
  • OEKO-TEX® STANDARD 100, class 1 certifikuar nga DTI Tekstil, DTI 2276-361
  • Materiale të cilësisë së lartë, veshje plazhi luksoze kundra irritimeve apo parehative të ndryshme që mund të shkaktojnë temperaturat e larta ose ambientet e përbashkëta tek fëmijët e vegjël
  • Duke nisur nga bebet 9 muaj – 3 vjeç.
  • Kanë edhe mbrojtje nga dielli me faktorin më të lartë: SPANDEX UPV 50+
  • Thahen menjëherë
  • 80% polyester e ricikluar and 20% elastane

5,200L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , ,

Materiali

80% polyester e ricikluar and 20% elastane

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set 2x rrobabanjo – Dot Rose”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…