-31%
, ,

Adult – Set Çarçafësh Strong Man

Konges Slojd
Availability:

1 stok


Përmasa Adult:

  1. zarfi i jorganit 200 x 140cm
  2. këllëfi i jastëkut 63x60cm 

Gjumë të ëmbël me këtë set çarçafi të mrekullueshëm, me një design të ri, prodhuar nga marka e dashur daneze.

  • Seti përmban zarfin e jorganit & këllëfin e jastëkut.
  • Seti është i paketuar në një çantë pëlhure me të njejtin design, i cili mund të përdoret për blerje, për lodra dhe shumë qëllime të tjera
  • Prodhuar me 100% pambuk organik
  • Ruan butësinë pas çdo larjeje, cilësi e pambukut organik.

6,800L 9,800L

1 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Adult – Set Çarçafësh Strong Man”

There are no reviews yet.